Firma
 


FIDEL CATALÀ, S.L.          CLARA EXPORT, S.L.

Jesteśmy hurtownia owoców zajmującą się komercjalizacją świeżych owoców. Dbamy o wszystkie etapy procesu, począwszy od produkcji na własnym terenie, przez klasyfikację i konserwację produktu w magazynie z pomieszczeniami z kontrolowaną atmosferą, aż po sprzedaż naszych produktów naszym klientom na całym świecie.

Głównie brzoskwinie, jabłka, gruszki i brzoskwinie płaskie UFO. Wszystkie z nich wysokiej jakości.

Nasza firma od jej początek, 50 lat temu, był firma rodzinna i ewoluował w kierunku zmieniającego się rynku. Dostosowujemy nasz model biznesowy do nowych technologii.

W ostatniej dekadzie promowaliśmy działalność eksportową i importową. Sprzedajemy głównie do firm z Polski, Słowacji, Czech, Węgier, Estonii, Łotwy i Litwy. Obecnie otwieramy się na kraje spoza kontynentu europejskiego.

Na rynku krajowym prowadzimy dystrybucję do firm na terenie całego kraju. Zarządzanie komercyjne odbywa się z centrali w Torres de Segre.

Nasza siedziba znajduje się w Torres de Segre, Lleida. Tam owoce są wybierane i pakowane zgodnie z dobrymi praktykami higieny i pakowania. Nasza wykwalifikowana kadra monitoruje standardy jakości i bezpieczeństwa od uprawy i zbioru po konserwację w chłodni.

clara export

 

 

 


Dysponujemy 5000m2 komór chłodniczych do przechowywania i konserwacji produktów do ich wyjazdu w chłodniach bez przerywania łańcucha chłodniczego do miejsca przeznaczenia.
 
Produkcja owoców pozyskiwana jest z ziemi własnej oraz z pól sadowników, z którymi współpracujemy.

Fidel Català jest certyfikowany zgodnie z protokołem Global Gap, który gwarantuje jakość i bezpieczeństwo wszystkich produktów na całym świecie.

 
       
 

 

© Copyright FRUTAS FIDEL CATALÀ, S.L., Wszelkie prawa zastrzeżone.
C/ Pau Casals,39 ·25170 Torres de Segre (Lleida) España

✆ +34 638 16 91 74